TIP NA FILM: Twilight Saga

Nevíte, na co se kouknout? Máme pro vás tip z redakce.

Twilight se do Češtiny překládá jako SOUMRAK.V hlavních rolích se objevují Robert Pattison jako Edward Cullen, Taylor Lautner jako Jackob Black a Kristen Stewartová jako Bella Swan.Tento film se skládá z 5. částí. 

                             1.část se jmenuje STMÍVÁNÍ 

                             2.část se jmenuje  NOVÝ MĚSÍC 

                             3.část se jmenuje ZATMĚNÍ 

                             4.část se jmenuje ROZBŘESK ČÁST 1. 

                             5.část se jmenuje  ROZBŘESK ČÁST 2

1.STMÍVÁNÍ 

Bella byla vždy trochu jiná. Po tom, co se její matka znovu vdá, se rozhodne nastěhovat k otci do deštivého městečka Forks. Na první hodině v nové škole ji posadí k Edwardu Cullenovi. Ve škole se o něm šíří zvláštní věci, stejně tak o jeho sourozencích.  I přes varování kamarádů se Bella s Edwardem sblíží. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk. Postupem času zjistí, že je upír.  

                                                                                                                                                          2.NOVÝ MĚSÍC 

Příběh je o vztahu mezi Bellou a Edwardem. Edward se rozhodne, že musejí odejít, aby se nestalo, že Belle ublíží. Bella nejméně půl roku skoro s nikým nemluví. Když jde s kamarádkou Jessicou z obchodu, poznala motorkáře, kteří nevypadali zrovna mile a najednou se jí zjeví Edward a varuje ji. Rozhodne se vyhledávat adrenalin, aby se jí Edward zjevoval. Velkou oporou jí je její přítel Jacob, o kterém se zanedlouho dozví, že je vlkodlak.

3ZATMĚNÍ 

 Bellu a Edwarda čeká maturita a poté už Edward Bellu musí přeměnit. Záhadně se zde ale objeví Viktorie, která jde po Belle a vytváří armádu. Musejí bojovat. Jacob rozhodne, že vlci budou bojovat také. Při boji Cullenovi a vlci všechny novorozence zničí. Edward požádá Bellu o ruku a ona přijme.

 Zdroj náhledového obrázku: kinobox.cz

Napsat komentář